Hotel Popelka
Hotel Popelka klidné prostředí nedaleko od centra
Hotel Popelka
Hotel Popelka Lobby hotelu
Hotel Popelka
Hotel Popelka Terasa - relaxace na letní terase
Hotel Popelka
Hotel Popelka Apartmán – komfort a pohodlí
Hotel Popelka
Hotel Popelka Recepce – vstřícný personál

Rezervace online

Datum příjezdu: Nocí: Počet dospělých: Přístupový kód/ IATA kód :

Zrušit | Volby/Jazyky

Masáže

Vážení hosté, pro zpříjemnění Vašeho pobytu v Hotelu Popelka jsme pro Vás připravili celou řadu  masáží, které přispějí nejen k uvolnění a relaxaci, ale také k celkové regeneraci organismu. Masáže je potřeba rezervovat nejméně 24 hodin předem a to telefonicky či emailem.

Regenerační sportovní, zdravotní, klasická masáž

vhodná (nejen) pro sportovce pro celkovou regeneraci
Cílem masáže je harmonizace těla a duše člověka. Masáž je speciální procedura, která je využívána k upevnění tělesného a duševního zdraví, k posílení organismu, ke zvýšení výkonnosti nebo k osvěžení po fyzické i psychické námaze, odstranění bolestí kloubů a hlavy, uvolnění psychického stresu, celkové regeneraci organismu. Provádějí se i vydatnější a tvrdší hmaty, které odstraňují nahromaděné únavové látky např. kyselinu mléčnou ve svalech. Upřednostňuje se masáž celková, ale nejčastěji se používá masáž zad a šíje.
Doporučení: při masáži je nutný klid, absolutní uvolnění a teplo, které rozšiřuje kapiláry (vhodné kombinovat se zábalem – např. parafínovým…).

Délky masáží a ceny:
záda nebo nohy: 30 min, 300 Kč
záda a nohy: 60 min, 600 Kč
celé tělo: 90 min, 900 Kč

Masáž horkými lávovými kameny

\"\"Málokterá masáž dokáže navodit takové pocity jako právě masáž horkými kameny. Proto je tak žádaná.
Horké kameny: stimulují oslabené partie, krevní a mízní oběh, zrychlují buněčný metabolismus, urychlují odstraňování škodlivin a toxinů, odstraňují svalové spasmy a blokády, vyživují meziobratlové vazy spolu s použitým olejem, urychlují regeneraci, prohlubují relaxaci a energetické toky v těle, prohřívají celé tělo a celkově uvolňují centrální nervovou soustavu. Dále pomáhají při otocích zaviněných přílišným zadržováním tekutin v těle, odstraňování bolesti krční páteře, všech bolestech zad, premenstruačním syndromu, kloubních onemocněních
Kontraindikace: vysoký krevní tlak, nemoci srdce, rakovina a poruchy mízního systému, cukrovka, těhotenství, přecitlivělost na teplo

Délky masáží a ceny:
nohy, chodidla, záda a šíje 60 min, 600 Kč
základ + ruce, dekolt a obličej 90 min, 900 Kč

Lymfatická masáž (Lymfodrenáž)

\"\"má za úkol obnovit a zvýšit oběh lymfy. Pomocí cíleného masážního tlaku a směru je možné lymfu aktivovat a dosáhnout odplavení škodlivin z těla.
Lymfatický systém
Hlavní funkcí lymfatického systému je vstřebávání přebytečné tekutiny a její návrat do krevního řečiště, vázání tuků a účast na fungování imunitního systému. Uzliny zachycují nečistoty proudící lymfou a vylučují je z organismu. Lymfa tedy odvádí z těla všechny toxické látky, které naše tělo přijímá. Obsahuje vodu, bílkoviny, tuky, soli, odumřelé buňky, bakterie, látky vzniklé jako odpad metabolických procesů. Manuální lymfatická masáž je velmi jemnou „masáží“, prováděnou na povrchu celého těla. Hmatová technika je založena na dobré znalosti lymfatického řečiště. Jednotlivé pohyby nutí lymfu k pohybu směrem k lymfatickým uzlinám, kde škodliviny přecházejí do cévního systému a dále pak z těla ven. Jedna lymfatická masáž na detoxikaci organismu nestačí.
Lymfatická masáž je využívána jako prevence obranyschopnosti organismu, detoxikace, prevence celulitidy, těžkých nohou, křečových žil – alespoň 2x měsíčně, odstranění únavy.

Délky masáží a ceny:
obličej, krk, hlava +kosmetické ošetření 120 min, 1200 Kč
dolní končetiny + hýždě a břicho 60 min, 600 Kč
obličej + krk + hlava 30 min, 300 Kč
nohy + hýždě + břicho + anticelulitidní zábal 120 min, 1200 Kč

Indická masáž hlavy

\"\"jemné, léčivé ošetření hlavy, krku, ramen a horní části paží. Tato mimořádná masáž ulevuje od napětí a každodenního stresu, kterému jsme neustále vystavováni. Dovede vás k maximální relaxaci a uvolnění, navozuje pocit duševní pohody a celkově fyzicky a psychicky harmonizuje organismus. Je prospěšná díky tomu, že se praktikuje na částech, které jsou důležitými energetickými centry. Odstraňuje bolesti hlavy a očí, napětí v ramenou, krku a šíji. Pokud je člověk ve stresu, hromadí se v těchto oblastech napětí, které je příčinou dalších bolestí. Provádí se v sedu.

Délka masáže: 30 min
Cena masáže: 300 Kč

 

Náš tip: Pro unavené turisty
Luxusní osvěžující masáž (nejen ) nohou

\"\"Celý den jste chodili po nákupech či navštěvovali památky a zajímavosti? Máte nohy jako z olova a unavenou mysl? Promyšlená a léty praxe potvrzená kombinace masáže hlavy a šíje, speciální masáže nohou, luxusních bylinných mastí s osvěžujícím účinkem (obsah silic jehličnanů, máty, citronu a dalších…), Vás osvěží natolik, že můžete vyrazit na diskotéku či noční prohlídku Prahy.

Délka masáže: 90 min
Cena masáže: 900 Kč

 

Čokoládová masáž

\"\"Nejvíce uvolňující, nejcitlivější (a možná nejsmyslnější) masáží ze všech možných masáží. Výjimečný prostředek proti stresu a špatné náladě. Čokoládová masáž působí na nervový systém, proti depresím, podporuje tvorbu hormonu radosti, zvlhčuje a tonizuje pokožku, nasycuje pokožku aktivními elementy, obohacuje pokožku minerály jako vápník, draslík nebo hořčík. K masáži se používá pouze čistá přírodní čokoláda. Nemá negativní účinek na játra ani na zažívací systém. Snižuje záporný cholesterol.

Délka masáže: 90 min
Cena masáže: 900 Kč

 

Masáž obličeje

\"\"Je známá také jako manuální lifting obličeje.

Lifting obličeje je oblíben z důvodu ihned viditelných účinků, protože se zaměřuje na mimické svaly obličeje s hloubkovými a detoxikačními účinky, přispívá k lepšímu vyživování pokožky i samotných svalů. Výraz obličeje znázorňuje psychický stav. Velmi vytížení jedinci mají strhaný a unavený výraz. Lifting dokáže nejen krásně vypnout pokožku ale i navodit pocit pohody a harmonie (je to z důvodu mnoho refl exních zakončení na obličeji, ne mnoho partií bývá tak citlivých jako právě obličej). Refl exní účinek je zde výrazný a přispívá z 80 % k celkovému zlepšení psychiky metodou liftingu obličeje. Tato liftingová masáž brání stárnutí pleti, vzniku vrásek, podporuje regeneraci, zvyšuje pružnost pokožky, má pozitivní vliv na psychiku a zásadně snižuje napětí v obličeji

Délka masáže: 60 min
Cena masáže: 600 Kč

Osvědčená léčitelská detoxikační metoda

Medová masáž

Pro odstranění únavy a stresu velmi vhodná!

\"\"Med je odpradávna zařazován mezi přírodní zázraky– jako pochutina i jako podpůrný léčebný prostředek. Na rozdíl od klasické masáže (medová masáž odstraňuje „pumpováním“ z organismu toxiny – jedy, které se ukládají hluboko v tělesných tkáních kolem páteře po celou dobu našeho života). Toxiny způsobují oslabování organismu, což má za důsledek vznik různých nemocí. V oblasti páteře se také nacházejí nejdůležitější nervová zakončení, které ovlivňují většinu orgánů v těle. Při onemocnění orgánů se může medová masáž podílet na jejich vyléčení. Právě intenzita podráždění pokožky a množství vyloučených toxinů nám umožňuje rozpoznat začátky některých nemocí. Medová masáž silně oživuje celý organismus. Je vhodná při vyčerpání a slabosti v důsledku stresu, stáří nebo onemocnění, při napětí, nervových poruchách a stavech neklidu. Medová masáž je velice účinná při typických civilizačních nemocech např.: alergie, revmatismus, artróza, žaludeční a střevní poruchy, plísňové onemocněný střev, pokožky a orgánů, bolesti hlavy, chronická rýma, nespavost, nervové poruchy, deprese, jaterní a ledvinové nemoci, ženské nemoci, stavy po operacích, proti stárnutí pleti, při nečisté aknózní pleti, chronických onemocněních, při detoxikaci organismu (odstraňuje toxiny z těla a aktivuje vnitřní orgány), k lepšímu prokrvení pokožky. Masáž stehen zase pomáhá redukovat celulitidu.

Délka masáže: 30–60 min
Cena masáže: 300–600 Kč

Doplňkové služby

Zdravotní masáž je možné doplnit použitím baněk

Baňkování

\"\"Kromě výrazného uvolnění svalů a blokád má baňkování velký význam na čištění organismu od toxických látek, které se ve ztuhlých svalech usazují. Zdravotní masáž je možné doplnit použitím baněk. Používání baněk má například tyto účinky:
všeobecný (pročištění krve, zlepšení oběhu, regulace
a zdokonalení funkce autonomního nervového systému atd.)
místní (odstranění bolesti, uvolnění ztuhlých svalů apod.)
vliv na kůži (prostřednictvím mírného tahu se zrychluje tkáňový metabolismus v kůži, zlepšuje se činnost potních a mazových žlázek)
vliv na svaly (slabý tah, vyvíjený při baňkování, stimuluje podkožní kapiláry, což aktivuje funkci krevních cév ve svalech)
vliv na klouby (baňkování je výborná metoda při revmatismu, prokrvují se lépe klouby a zvýší se sekrece synoviální tekutiny)
vliv na zažívací ústrojí: (sací síla lehkého podtlaku v bodech na břiše stimuluje vnitřní orgány, zlepšuje peristaltiku a sekreci i kvalitu trávicích šťáv); kromě výrazného uvolnění svalů a blokád má baňkování velký význam na čištění organismu od toxických látek, které se ve ztuhlých svalech usazují.

Relaxační masáž je možné podpořit působením éterických olejů

Aromaterapie

\"\"je oblíbená terapie působící nejen na tělo, ale i mysl. Silných účinků se dosahuje díky čistě přírodním látkám, jako jsou například silice či éterické oleje. Aromatická masáž užívající silicové oleje působí výtečně na nervovou soustavu. Aromaterapie pomáhá podporovat imunitní systém a aktivovat nebo stabilizovat psychiku. Často se jí říká smyslová věda, kombinuje totiž účinky dotyku se silou čichových vjemů.

Významným doplňkem zdravotních masáží je

 

Mobilizace funčních blokád

Jemnými technikami a specielními hmaty lze odstranit blokády pohybového aparátu

 

Transport z/na letiště

Objednejte si taxi Speciální cena: 600,-Kč
V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na tel. čísle:
+420 251 115 000


Počasí

In-počasí


Booking.com - Hotel Popelka

Partneři

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich
používáním souhlasíte. Další informace
Hotel Popelka v Praze hodnocení